BOSHOR

GDYŃSKA FABRYKA OKIEN

Okna i drzwi PCV

 

Dowiedz się więcej

PRODUKTY

ZAPROJEKTUJ SWOJE OKNA

Odpowiedni dobór elementów konstrukcyjnych okna (profili, szyb, okuć, dodatków) pozwala na osiągnięcie odpowiednich paramterów technicznych i wyglądu.

 

Aby dokonać świadomego i dobrego wyboru zachęcamy do zapoznania się z materiałami na stronie i opisem poszczególnych elementów .

BEZPŁATNY POMIAR I KONSULTACJA

Nasi doświadczeni konsultanci pomogą w wyborze odpowiedniego rozwiązania, dostosowanego do indywidualnych potrzeb oraz wymagań technicznych.

PROFILE PCV

Nowa generacja profili okiennych i drzwiowych PVC z wyjątkową izolacyjnością termiczną oraz sztywnością konstrukcji dzięki takim technologiom jak STV i IKD. Profile GEALAN to elegancki design, idealne proporcje oraz proekologiczne materiały.

KOLORYSTYKA

Zmień wygląd i charakter twoich okien. Duży wybór kolorów, dekorów oraz materiałów z których wykonana jest warstwa zewnętrzna:: acrylcolor, okleiny drewnopodobne lub nakładki aluminiowe malowane proszkowo w dowolnym kolorze RAL.

SZYBY

Szyby to jeden z najistotniejszych elementów okna. Dzięki dobraniu odpowiednich szyb możemy zmienić znacząco parametry techniczne całego okna i poprawić: energooszczędność, bezpieczeństwo, dzwiękochłonność i wygląd.

OKUCIA

Okucia MACO Multi-Matic w standardzie posiadają takie elementy jak: zaczep antywyważeniowy, antykorozyjna powłoka, niewidoczne dociski, blokada błędnego położenia klamki, mikrowentylacja.