BOSHOR

GDYŃSKA FABRYKA OKIEN

O nas

Nasze produkty

Firma "BOSHOR" powstała w 1997 roku jako zakład świadczący usługi w zakresie sprzedaży stolarki okiennej PCV oraz automatyki do bram garażowych. W 1999 roku po przeprowadzeniu reorganizacji na bazie firmy BOSHOR powstała Gdyńska Fabryka Okien "BOSHOR". Od 1999 roku firma produkuje stolarkę PCV oraz stolarkę aluminiową /okna, drzwi, fasady, ogrody zimowe/. W wyniku rozwoju w dniu dzisiejszym firma zatrudnia 42 pracowników w tym 24 związanych bezpośrednio z produkcją. Miesięczna produkcja wynosi od 1500 do 2200 jednostek okiennych. Posiadamy własne ekipy montażowe, dzięki temu oferujemy naszym Klientom kompleksową obsługę w zakresie stolarki otworowej.

Od początku istnienia Gdyńska Fabryka Okien "BOSHOR" współpracuje w zakresie profili do okien PCV ze znanym i cenionym w Europie niemieckim koncernem Profine. Czterdziestoletnie doświadczenie firmy Profine w produkcji profili z PCV oraz rygorystyczne normy jakości produkowanej stolarki dają podstawę do stwierdzenia, iż okna wykonane z profili TROCAL są jednymi z najlepszych okien na rynku europejskim. Firma Profine spełnia również wysokie wymagania w dziedzinie ochrony środowiska, produkuje wyłącznie profile bezołowiowe /bez zawartości kadmu i ołowiu/.

 

W oknach systemu TROCAL Gdyńska Fabryka Okien "BOSHOR" stosuje okucia renomowanej niemieckiej firmy MACO, wyposażone w wiele innowacyjnych rozwiązań, które zwiększają funkcjonalność okien. Dzięki dobrym surowcom wykorzystywanym do produkcji naszych okien możemy bez obaw oferować Państwu pięcioletnią gwarancję oraz serwis pogwarancyjny. Aby zadowolić doznania estetyczne naszych klientów, okna produkowane przez naszą firmę są wyposażone zawsze w szyby najwyższej jakości koncernu Saint-Gobain.

 

Ponadto nasza firma jest jednym z głównych przedstawicielstw firm Hormann i Vertex, będących jednymi z największych producentów nie tylko w Polsce ale i w Europie bram, rolet i żaluzji. Co potwierdza, iż proponowane przez naszą firmę produkty są najwyższej jakości. A co najważniejsze dzięki szybkiej, efektywnej i prowadzonej na dużą skalę produkcji wyroby te są także atrakcyjne pod względem cenowym. Dzięki szerokiemu asortymentowi jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów.